Casa Caioba Villa
| WiFi Wi-Fi | Aircondition Klimaanlæg | Kæledyr Kæledyr tilladt |
Casa Caioba Villa tilbyder en god indkvartering til 15 gæster i Matinhos.
Når du bor på dette sted, vil du være 4 km fra Praia de Matinhos og 7 km fra Morro do Brejatuba. Matinhoss centrum ligger 2 km fra denne indkvartering. Gæsterne kan også finde restauranter, herunder Caioba Mix Pizzaria & Restaurante og Restaurante Nomax, kun 500 meter fra villaen. Villaen ligger kun få skridt væk fra Praia De Caioba.
Gæsterne kan benytte 2 badeværelser.
Feriehus indeholder et fuldt udstyret køkken til madlavning.
På hotellet
General
- Wi-Fi
- Parkering
- Kæledyr tilladt
På værelset
- Klimaanlæg
- Vaskemaskine
- Fladskærms TV
Vigtig meddelelse
Ofte stillede spørgsmål
- ❓
Hvor kan vi parkere vores bil i Casa Caioba Villa?
Gæster på Casa Caioba Villa kan parkere deres bil i en gratis privat parkeringsplads. - ❓
Hvor langt ligger Joinville fra Casa Caioba Villa?
Der er 85 km mellem Joinville og Casa Caioba Villa. - ❓
Er det tilladt at medbringe kæledyr til Casa Caioba Villa?
Gæsterne vil kunne bo i Casa Caioba Villa med deres kæledyr.